KONST / Litografier / Färglitografi 14666347

nr 1466 6347

Färglitografi

Nils E Johansson, golfklubbor. Signerad och numrerad. Färglitografi. Bladets mått: 64x12 cm, yttermått inklusive ram: ca 75x22 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 9 maj 2022
kl 20:58:50

8/5 22:33:11 1      Vinnande bud